Holy Redeemer High School first quarter honor roll

December 27th, 2017 6:00 am

High honors

Seniors:

Dominic Adameck, Jake Adonizio, Dayna Belsky, Morgan Bienkowski, Emily Blaum, Emily Bush, Colleen Cavanaugh, Thalia Charles, Kyle Chromey, JoAnna Marie Cox, James Cunningham, Ireland Davies, Julianna Davis, Devin Dougherty, Tucker Ell, Mezue Eneh, Jada Exter, Katherine Finnegan, Katie Flanagan, Maria Gereda, Christopher Gibbons, Isabella Greer, Madison Guido, Christa Gumbravich, Lindsey Hoover, Madisyn Irace, Irelyn Jannuzzi, Ryan Januszko, Hannah Judge, Francesca Kalie, Nicole Kerestes, Chris Kocon, Marc Kolendowicz, Elizabeth Kolojejchick, Jocelyn Kosik, Kaylee Kotsko, Kayla Kruk, Daniel Kultys, Lauren LaMarca, Morgan Luksic, Nicholas Lutz, Molly McAndrew, John Morris, Leah Mullery, Vivian Novitski, Taylor Oakes, Stephen Olson, Jessica Ornoski, Isabel Panganiban, Brianna Phillips, Matthew Piontkowski, Benjamin Rachilla, Jocelyn Rogers, Makenzie Savner, Debra Scott, Erika Lynne Serafin, Erica Shay, Alyssa Siejna, Benton Smith, Corinne Smith, Kaylen Stone, Maria Strish, Sydney Swales, Bridget Thole, John Turosky, Nial Vender, Zachary Walker, Madeleine Walting, Lauren Wasiakowski, Lindsey Williams, Scott Williams II, Sean Wills and Bryce Yencha.

Juniors:

Julia Andrejko, Derek Answini, Sarah Azaizeh, Maia Bagusky, Christopher Banas, Lucas Barnak, George Beck III, Ryan Bella, Christopher Berbano, Jenna Biago, Makayla Biebel, Aidan Bilski, Kevin Bradigan, Joseph Brennan, Kyndall Byers, Dominic Capaci, Samantha Carr, Alex Chan, Lindsey Chepalonis, Jordan Cicon, Collin Cook, Lawrence Corridoni, Patrick Curley, Grace Dacey, Matthew Dewees, Matthew DiGangi, McKenna Dolan, Aubrey Drozda, Keiana Faltz, Bailey Ann Flannery, Jaylyn Fulkersin, Stephen Gazey, Alyssa Gushka, Matthew Hayden, Ethan Hoda, Christian Holmes, Taylor Josefowicz, Jacob Kester, Elizabeth Kravitz, Kyra Krzywicki, Sarah Kuderka, Alyson Lacomis, Mary (Maddie) Lewis, Sarah Liskowicz, Emily Makaravage, Noah Mangan, Dominic Marchese, Isabel Maria, Peter Maria, Vincent Maria, Bianca Mazzarella, Michael Mecadon, Danielle Morris, Emily Nguyen, Madison Partlow, Jenna Poor,

Nicholas Prociak, Kevin Pysniak, Maggie Reddington, Jacob Rokosz, Alyson Rymar, Amelia Sack, Lindsey Scorey, Paul Seasock, William Siejna, Michael Skutack, Jillian Smith, William Snyder, Valerie Soto, George Strish IV, Mary Elizabeth Strunk, Emily Thomas, Katelyn Vols, David Wickiser, Katherine Wills, Tiana Wren, Bryce Zapusek and Abigail Zim.

Sophomores:

Kimberly Aldrich, Destiny Andes, Meredythe Baird, Sean Boland, Jacob Brennan, Aoife Burke, Camryn Cassetori, Carly Cavanaugh, Ethan Cegelka, Abigail Charneski, Joseph Colavitti, Colin Conway, Martin Cryan, Kasey Danko, Jack Daoud, Anarose Davidson, Matthew Dinh, James Dunleavy, Emily Duris, Maria Egidio, Jillian Foley, Anthony (Jack) Gallis, Brandon Gebenus, Jacob Janosky, Marissa Jason, Mary Elizabeth Kishbaugh, Lauren Kozicki, Abigail Lapinski, Kristopher Latoski, Cameron Marcinkowski, Cloe Mazzatosta, Riley McLaughlin, Katherine Middleton, Regan Mishanski, Livia Moore, Richard Morris, Michael Murray, Leah Natt, Samuel Oley, Aryan Patel, Alesha Pekarovsky, Nicholas Pikul, Ryan Reedy, Rebecca Revitt, Brandyn Rivas, Jake Roguskie, Tessa Romani, Luigi Romano, Nathan Roppelt, Olivia Roth, Gabrielle Scovish, Peter Shay, William (Mickey) Tietje, Julia Vnuk, Olivia Vnuk, Olivia Wagner, Charles Wallace, Margaret (Greta) Walting, Ryan Williams, Carl Yastremski, Samantha Yencha and Andrew Young.

Freshmen:

Dominic Alberti, Matthew Albrecht, Theresa Amerise, Amelia Anderson, Logan Atcavage, Amelia Banks, Addison Bielski, Molly Blaskiewicz, Anna Capaci, Patrick DelBalso, Madison Dewees, Jordan Diggs, Hannah Dittus, Collin Dougherty, Emily Dougherty, Jacob Drevitch, Daniel Drost, Katelyn Engel, Jacob English, Amanda Feher, Ava Fino, Kenly Golanoski, Amelia Grudkowski, Alexander Hajkowski, Rose Hayward, Emmslie Hernandez, Connor Kane, Ryan Kane, Zachary Kehoe Jr., Hannah Kern, Peter Khoudary, Kelci Kuren, James Lavan, Olivia Lewis, Emily Mahler, Aimee Makowski, Bailey McDermott, Kip Miller, Gabrielle Morgan, Lauren Patrick, Olivia Pavlico, Vanessa Pinto, Jake Pizzolato, Erica Rey, Brady Rood, Maxwell Rosen, Alexander Rymar, Abigail Sankus, Mariel Schramm, Abbigail Schultz, Andrew Skutack, Sarah Stettler, Jordan Stochla, Giana Stoddard, Michael Strunk, Hideki Takagi Scanlon, Alexa (Lexa) Ullrich, Abigail Varzaly, Matthew Williams and Colin Wills.

Honors

Seniors:

Christian Black, Matthew Bojanowski, Thomas Chan, Joseph Daoud, Sophia Eskelsen, Emily Evans, Dennis Harrison, Mallory Jones, Joseph Judge, Emily Kaluzny, Alicia Kugler, Mackenzie LeBeux, Alexis Legg, Kara MacIntyre, Alexandra Nockley, Jerod Price, Samantha Rajza, Christine Revitt, John Sartin, Eric Schramm, Jeffrey Siegfried, Colton Smith, Alyssa Stegura, Kenneth Wallace, Nyasha Walters, Ryan Ward, Haily Yakimowicz, Anthony Zarola and Madison Zulkoski.

Juniors:

Sophia Answini, Devyn Boich, Kaitlyn Brennan, Anna Carty, Troy Chackan, Dominic Cirelli, Parker DalSanto, Frankie Desiderio, Declan Evans, Julianna Floryan, Matthew Glasson, Joshua Gronka, Thomas Hajkowski, Joshua Hartigan, Korren Hicks, Jonathan Hines, Jason Isely, Stephanie Kluk, Joshua Kodish, Matthew Marino, Alexandra McHale, Emily Miller, Skylar Osenkarski, Matthew Price, Blaise Rowlands, Sergei Scaramastro, Alexis Stella, Madison Stoltz, Michael Williams, Therese Young and Olivia Zablocky.

Sophomores:

Amanda Armstrong, Cassandra Benderavich, Caitlin Blaum, Margaret Breznay, Dana Cichy, Molly Dugan, Mary Grace Eckert, Aidan Fitz, Ryan Gardjulis, Sonal Garg, Tyler Irace, Peter James, Ashanti Leon, Angel Mandoza, Cole Mayhue, Caitlyn McIngvale, Madeline Mohutsky, Lauren Mullery, Ivy Norton, Jacob Pawlowski, Christopher Pinkowski, Jared Piontkowski, Dalton Preston, Kayla Serafin, Mia Serkosky, Brynn Suda, Kelly Trebilcock and Jaijing (Jackie) Xiao.

Freshmen:

Krista Biago, Rachel Black, Lucia Bonk, John Bush, Matthew Carty, Kailey Considine, Tanner Fenstermacher, Carlie Fulcher, Alexandra Fumanti, Taylor Grochowski, Sierra Hines, Cameron Krugel, Kathleen Magda, Lance McGrane, Chloe Morris, Olivia Murray, Maxwell Nehila, Catal Ormando, Sydney Rush, Lynzie Skoronski, Adam Smith, Nicholas Smith, Jeffrey Stilp, Anthony Strish, Joseph Swartwood, Aleeza Syed, William Wasiakowski, Grace Wolsieffer, Abagayle Yates and Noah Zim.


NATIONAL VIDEO
RECOMMENDED FOR YOU
POLL